Spotkanie w UG Kamienica

W związku z licznymi zniszczeniami na terenie Gminy Kamienica, dzisiaj w urzędzie gminy spotkali się przedstawiciele władz gminy, powiatu i służb porządkowych w celu wysłuchania informacji o stanie zniszczeń, protokołu z wizji lokalnej oraz podjęcia dalszych kroków w celu zapewnienia bezpieczeństwa. W spotkaniu i wizytacji dróg na terenie Gminy Kamienica uczestniczy Starosta Limanowski Jan Puchała.

Na bieżąco śledzimy sytuację i razem z służbami bezpieczeństwa prowadzimy interwencje. Na ten moment zniszczenia w powiecie limanowskim, w tym w Gminie Kamienica są bardzo duże. Zamknięty został most w Kamienicy Dolnej na wskutek bardzo wysokiego poziomu rzeki i podmycia. Wyznaczyliśmy objazd, na miejscu pracują służby – mówi Starosta Limanowski.