Spotkanie z mikroprzedsiębiorcami z terenu powiatu limanowskiego

13 lutego 2023 r.  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyło się spotkanie zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej z  przedsiębiorcami z terenu powiatu limanowskiego, którzy w 2022 roku otrzymali środki z Funduszu Pracy lub Europejskiego Funduszu Społecznego na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

W spotkaniu udział wzięli starosta limanowski Mieczysław Uryga, wicestarosta Agata Zięba, przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej: Marek Młynarczyk – dyrektor oraz Grzegorz Poręba – kierownik Zespołu Aktywizacji Zawodowej, Ewa Matras, Justyna Górka i Agnieszka Bulanda – doradcy zawodowi.

Spotkanie rozpoczął Dyrektor Marek Młynarczyk, który przywitał zebranych mikroprzedsiębiorców i przedstawił program spotkania. Następnie głos zabrał Starosta Mieczysław Uryga, który pogratulował przedsiębiorcom odwagi w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Wyraził również przekonanie, że działalność nowo powstałych firm przyczyni się do ożywienia lokalnego rynku pracy, a także zachęcał uczestników do podejmowania współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy przy tworzeniu nowych miejsc pracy.Uczestnikom spotkania wręczono pamiątkowe „Dyplomy Przedsiębiorcy” wraz z gratulacjami i życzeniami samych sukcesów w prowadzeniu własnego biznesu.

 

W dalszej części spotkania dyrektor PUP w Limanowej zapoznał przedsiębiorców z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy oraz przekazał informacje dotyczące programów realizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w 2023 roku, z których mogą skorzystać mikroprzedsiębiorcy.

Spotkanie było dla uczestników również okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorcami i doradcami PUP w Limanowej.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content