Spotkanie z przedstawicielami podmiotów pozapolicyjnych w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej

W naradzie udział wzięli: p.o. Komendant Powiatowy Policji w Limanowej nadkom. Dorota Tokarz, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej mł.insp. Krzysztof Chochliński, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Limanowej podkom. Daniel Strug, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Limanowej asp.szt. Stanisław Krupa, Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. Janusz Pach, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł.bryg. Wojciech Frączek, Prokurator Rejonowy Mirosław Kazana, Komendant Straży Miejskiej w Limanowej Zbigniew Twaróg, Dyrektor Gorczańskiego Parku Narodowego Janusz Tomasiewicz, Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Zygmunt Biedroński oraz Zastępca Nadleśniczego z Limanowej Leszek Banaś.

Wczoraj (27 marca) w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej kadra kierownicza komendy spotkała się z przedstawicielami podmiotów pozapolicyjnych.

Tematem obrad były obecne zagrożenia występujące na terenie powiatu limanowskiego m.in. wypalanie traw, nielegalne wysypiska śmieci oraz pojazdy mechaniczne wjeżdżające na teren Gorczańskie Parku Narodowego. Mając na uwadze efektywne wykorzystanie sił i środków służb Policji we współdziałaniu z podmiotami pozapolicyjnymi spotkania takie będą organizowane cyklicznie.

W naradzie udział wzięli: p.o. Komendant Powiatowy Policji w Limanowej nadkom. Dorota Tokarz, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej mł.insp. Krzysztof Chochliński, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Limanowej podkom. Daniel Strug, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Limanowej asp.szt. Stanisław Krupa, Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. Janusz Pach,  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł.bryg. Wojciech Frączek,  Prokurator Rejonowy Mirosław Kazana, Komendant Straży Miejskiej w Limanowej Zbigniew Twaróg, Dyrektor Gorczańskiego Parku Narodowego Janusz Tomasiewicz, Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Zygmunt Biedroński oraz Zastępca Nadleśniczego z Limanowej Leszek Banaś.

W naradzie udział wzięli: p.o. Komendant Powiatowy Policji w Limanowej nadkom. Dorota Tokarz, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej mł.insp. Krzysztof Chochliński, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Limanowej podkom. Daniel Strug, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Limanowej asp.szt. Stanisław Krupa, Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. Janusz Pach,  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł.bryg. Wojciech Frączek,  Prokurator Rejonowy Mirosław Kazana, Komendant Straży Miejskiej w Limanowej Zbigniew Twaróg, Dyrektor Gorczańskiego Parku Narodowego Janusz Tomasiewicz, Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Zygmunt Biedroński oraz Zastępca Nadleśniczego z Limanowej Leszek Banaś.

źr. fot.: KPP Limanowa