Stanisław Wąsik dyrektorem ZSTiO w Limanowej

W dniu 28 sierpnia br., tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, w Starostwie Powiatowym w Limanowej miało miejsce przekazanie aktu powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Technicznych Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej na ręce mgr inż. Stanisława Wąsika – dotychczas pełniącego obowiązki dyrektora ZSTiO.

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego: Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga, Agata Zięba – Wicestarosta Limanowski, Artur Krzak – Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej oraz Wojciech Włodarczyk – Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego.

Przekazując nominację, przedstawiciele władz powiatowych złożyli Panu Stanisławowi Wąsikowi gratulacje i życzenia pomyślności oraz sukcesów w pełnieniu odpowiedzialnej funkcji dyrektora.