Stanisław Wąsik – p.o. Dyrektora ZSTIO w Limanowej

W dniu dzisiejszym, 14 listopada w Starostwie Powiatowym w Limanowej przedstawiciele Zarządu Powiatu Limanowskiego przekazali na ręce Stanisława Wąsika decyzję o powierzeniu pełnienia obowiązków Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej.

Decyzję tą Zarząd Powiatu podjął w związku z wyborem dotychczasowego Dyrektora Jana Skrzekuta na Wójta Gminy Limanowa.

– Życzymy powodzenia na nowym stanowisku. Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe doświadczenie okaże się pomocnie w pełnieniu obowiązków Dyrektora, a zapał do pracy i chęć współpracy okażą się korzystne dla edukacji i rozwoju uczniów z ZSTIO.– gratulacje i życzenia w imieniu całego Zarządu Powiatu przekazał Starosta Limanowski Jan Puchała.