Startuje nowa akcja z nagrodami dla Odkrywców Atrakcji Turystycznych Powiatu Limanowskiego!

Zapraszamy do udziału w nowej akcji promującej Powiat Limanowski. Pasjonaci, turyści oraz mieszkańcy naszego regionu bez względu na wiek, mogą wziąć w niej udział i poznając Powiat Limanowski, jednocześnie wygrywać nagrody.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy odwiedzić Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej na Limanowskim Rynku i odebrać rozkładankę, a następnie zebrać wszystkie punkty. Również w PCIT Odkrywcy atrakcji turystycznych Powiatu Limanowskiego będą mogli odbierać nagrody. Rozkładanka jest „drogowskazem” prezentującym miejsca, które koniecznie należy zobaczyć w Powiecie Limanowskimi.  Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM, gdzie znajdują się szczegółowe zasady oraz wszelkie niezbędne  informacje dla uczestników.

Warto pamiętać, że poszczególne atrakcje można odwiedzać w ciągu całego roku, zdobywając potwierdzenie w postaci pieczątki lub fotografii danego miejsca.