Startuje rekrutacja do drugiej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska!

Powiatowy Punkt Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora informuje
o drugiej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska. Na przedsiębiorców czekają specjalistyczne szkolenia oraz mentoring z najlepszymi ekspertami zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Unikatowa formuła projektu pozwala na dostosowanie programu szkoleniowego i mentoringowego do potrzeb startupów. Po dwóch wstępnych warsztatach, podczas których analizowany jest m.in. model biznesowy danej firmy, to sami przedsiębiorcy wybierają, jakie szkolenia i sesje z mentorami zostaną zrealizowane.

W poprzedniej edycji,zrealizowanej jesienią 2017 r., wzięło udział łącznie 8 startupów, które uczestniczyły w szkoleniach z różnych dziedzin biznesu m.in. marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy pitchingu, prowadzonych przez doświadczonych i uznanych trenerów, m.in. Piotra Buckiego, Jakuba Cyrana czy Monikę Czaplicką.

W programie #StartUP Małopolska mogą wziąć udział firmy, które:

• działają na rynku krócej niż 24 miesiące,
  • zaliczane są do sektora MŚP,
  • prowadzą działalność na terenie województwa małopolskiego,
  • chcą się rozwijać i mają energię do pracy.

Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://startup.malopolska.pl/. Rekrutacja do drugiej edycji #StartUP Małopolska trwa do 25 marca br.

#StartUP Małopolska to program akceleracji organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, którego celem jest wzmocnienie kluczowych kompetencji niezbędnych do efektywnego rozwoju biznesu wśród małopolskich startupów.

Program #StartUP Małopolska realizuje na zlecenie Urzędu MarszałkowskiegoStartup Academy – organizacja wspierająca osoby, które chcą wystartować i rozwinąć własny biznes.

Program jest realizowany w ramach projektu „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.