Szkoła Podstawowa w Siekierczynie coraz większa!

wicestraosta wręcza piłki i list z okazji otwarcia nowej części budynku w siekierczynie

Początek roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Siekierczynie połączony był z otwarciem nowej części budynku szkoły. W wydarzeniu 3 września uczestniczył Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga, który na ręce dyrektor szkoły przekazał gratulacje i życzenia.

Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w Kaplicy w Siekierczynie, a następnie dalsza część wydarzenia miała już miejsce w Szkole. Na nowej części budynku odbyło się uroczyste poświęcenie miejsca, która od tego roku 2018/19 będzie służyć uczniom w nauce i rozwijaniu pasji. Następnie Dyrektor Szkoły Wiesława Tudaj powitała gości oraz przyjęła gratulacje, które złożyli przedstawiciele samorządów.

W imieniu Zarządu oraz Rady Powiatu Limanowskiego składam serdeczne gratulacje z okazji otwarcia i poświęcenia nowej części budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie  Dzisiejsza uroczystość ma wyjątkowe znaczenie, jest bowiem zwieńczeniem ciężkiej pracy włożonej w realizację tej inwestycji. Jesteśmy przekonani, że nowo powstała część budynku przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa uczniów i komfortu ich nauki – mówił Wicestarosta oraz wraz z życzeniami na ręce Pani Dyrektor Szkoły złożył życzenia oraz przekazał piłki i list gratulacyjny.

Na zakończenie odbyły się występy artystyczne w wykonaniu uczniów.

fot.: UG Limanowa