Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu limanowskiego

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu limanowskiego wpisanych do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich, prowadzonego przez ARiMR.  Spotkanie dotyczyło przedstawienia szczegółów prowadzenia uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów przez koła gospodyń wiejskich.

Szkolenie przeprowadził pracownik Urzędu Skarbowego w Limanowej. Organizatorami spotkania byli: Starostwo Powiatowe w Limanowej, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Oddział Powiatowy w Limanowej oraz Urząd Skarbowy w Limanowej.

Przypominamy, że Krajowy Rejestr Kół Gospodyń Wiejskich został utworzony na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o kołach gospodyń wiejskich. O szczegółach tej ustawy możecie przeczytać TUTAJ