Szpital Powiatowy oraz ZSTiO w Limanowej podpisali porozumienie

Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej oraz Jan Skrzekut Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej podpisują porozumienie w sprawie organizowania zajęć praktycznych oraz praktyk zawodowych dla słuchaczy ZSTiO CKU.

25 września Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej oraz Jan Skrzekut Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej podpisali porozumienie w sprawie organizowania zajęć praktycznych oraz praktyk zawodowych dla słuchaczy ZSTiO CKU.

Zawarte porozumienie reguluje współpracę tych dwóch jednostek w zakresie organizacji zajęć oraz praktyk zawodowych w zawodzie: opiekun medyczny.

Na mocy porozumienia Szpital zobowiązał się przyjąć w roku szkolnym 2018/2019 słuchaczy CKU w zawodzie opiekun medyczny na zajęcia praktyczne w wymiarze ponad 30 godzin w każdym semestrze. Natomiast praktyki zawodowe będą realizowane w wymiarze: 2 tygodni tj. 80 godzin w I i II semestrze dla każdego słuchacza. Zajęcia oraz praktyki odbędą się w Oddziale Medycyny Paliatywnej i są bezpłatne zarówno dla słuchaczy, jak i Szpitala.

Szpital Powiatowy oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej podpisali porozumienie

 

źr.: Szpital Powiatowy w Limanowej

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content