Szpital Powiatowy w Limanowej – bezpłatne badania dla mężczyzn w wieku 50-75 lat w ramach kampanii promocyjno – edukacyjnej dotyczącej nowotworu gruczołu krokowego

Kampania promocyjno -edukayjna Szpitala Powiatowego - plakat informacyjny 2

Już po raz drugi Szpital Powiatowy w Limanowej organizuje kampanię promocyjno – edukacyjną dotyczącą nowotworu gruczołu krokowego, skierowaną do mężczyzn z terenu powiatu limanowskiego, będących w wieku od 50 do 75 lat. W ramach akcji zostaną wykonane nieodpłatnie badania stężenia markera PSA w surowicy krwi.

Kampania jest finansowana ze środków Powiatu Limanowskiego.

W celu wykonania badania należy się zgłosić do rejestracji pracowni analitycznej, a następnie pobrać krew w punkcie pobrań. Punkt pobrań jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 11.00. Odbiór wyników jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 14.00.

Na badanie wykonane w ramach akcji nie jest wymagane skierowanie.

W pracowni analitycznej limanowskiego szpitala przebadano już pierwszych pacjentów!