Szpital Powiatowy w Limanowej nadal prowadzi szczepienia przeciw COVID-19

informacja

Szpital Powiatowy w Limanowej przypomina, iż nadal jest możliwość szczepienia przeciw COVID-19. Najbliższe terminy na szczepienie preparatem Johnson & Johnson oraz Pfizer to 17 i 24 wrzesień oraz 1 październik. Po 1 października możliwość zaszczepienia preparatem Johnson &Johnson będzie uzależniona od dostaw i dostępności szczepionki.

Zainteresowani szczepieniem mogą zarejestrować się pod numerem telefonu 734-135-538 lub 600-374-857 (numery czynne od poniedziałku do piątku).

Na szczepienie można również rejestrować dzieci, które ukończyły 12 rok życia. Dzieci otrzymują szczepionkę Pfizer. Dziecko na szczepienie powinno zgłosić się z opiekunem.

Szczepienia realizowane są w Szpitalu Powiatowym w Limanowej, prawe skrzydło zespołu poradni specjalistycznych, w Poradni Alergologicznej.