Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Szpital Powiatowy w Limanowej znalazł się wśród najlepszych placówek w Polsce

Szpital Powiatowy w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego jest jednym z laureatów w Rankingu Szpitali 2020 „Bezpieczny Szpital”, organizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia we współpracy z redakcją „Rzeczpospolitej”.

Placówka w tegorocznym zestawieniu uzyskała II miejsce w kategorii „Najlepszy Szpital w Województwie Małopolskim” oraz w ogólnym zestawieniu szpitali w kraju zajęła 28 miejsce. Jak zaznacza na swojej stronie internetowej Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w tym roku w plebiscycie wzięły udział 182 szpitale z około 950 placówek istniejących w naszym kraju.

Ogólnopolski Ranking Szpitali „Rzeczpospolitej” – Bezpieczny Szpital odbył się w tym roku już po raz siedemnasty. Placówki medyczne były oceniane w trzech kategoriach: zarządzania, jakości oraz opieki medycznej. Niestety w tym roku ze względu na pandemię nie odbyła się uroczysta gala wręczenia wyróżnień w Warszawie.

Zdjęcie dyplomu, który dostał szpital powiatowy w limanowej. Napis Ranking szpitali 2020. Drugie miejsce w kategorii najlepszy szpiral w województwie małopolski,.

Źródło: szpitallimanowa.pl

 

2021-12-07 12:50:39, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa