Tenisiści z powiatu najlepsi w Województwie

Zwycięzcy na podium

Zawodnicy z terenu powiatu limanowskiego zwycięzcami w III Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów i Juniorek oraz z wysokimi miejscami na podium w Eliminacjach Wojewódzkich Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Turniej odbył się 4 lutego w Krakowie. Zwycięzcom gratulujemy !

W dniu 04.02.2018r. w Krakowie odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów i Juniorek oraz Eliminacje Wojewódzkie Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W pierwszym turnieju pewne zwycięstwo zapewnił sobie Bartosz Sułkowski z UKS Limanowa nie tracąc seta. Dawid Kosmal po wyrównanym meczu o 2 miejsce pokonał Wojciecha Góreckiego. Miłosz Sawczaknie zakończył turniej na 6 miejscu.  Warto dodać że w turnieju juniorów wzięło udział 51 zawodników.
Wśród juniorek Julia Domiter zajęła miejsce w przedziale 13-16.

III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów i Juniorek
Juniorzy:
1. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
2. KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)

3. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
4. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
5. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
6. SAWCZAK Miłosz(j) (UKS Płomień Limanowa)

W Eliminacjach do Wojewódzkich Młodzieżowych Mistrzostw Polski zwyciężył Rafał Tatarczuch (UKS Olesno) przed Damianem Magulskim (KS Spektrum Słopnice), który zajął II miejsce na podium oraz Adrianem Kaimem z III miejscem. Zawodnicy uzyskali awans na MMP. Dawid Rozum zakończył turniej na 5 miejscu, tuż za nim uplasował się Jakub Michalczyk.