Trwa głosowanie w drugim etapie konkursu IV edycji „Turystyczne Skarby Małopolski”

Trwa głosowanie w konkursie na „Turystyczne skarby Małopolski”. 8 września 2022 r. rozpoczął się II etap plebiscytu. Do 27 września 2022 r można oddawać głosy na swoje ulubione atrakcje i destynacje w Małopolsce.

Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Laureaci i wyróżnieni w konkursie będą znani już w październiku, Aby wziąć udział w głosowaniu należy kliknąć w link: https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy
Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.

Na głosujących czeka sześć kategorii konkursowych:

Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna

Najciekawszy szlak turystyczny

Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne

Unikatowa atrakcja turystyczna

Sielskie klimaty – wypoczynek blisko natury

W gościnie – oferta kulinarna

Wszyscy laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki i staną się bohaterami dedykowanej kampanii promocyjnej realizowanej przez Małopolską Organizację Turystyczną.

Ponadto laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 100 000 zł, którą będzie mogła przeznaczyć na rozwój swojego potencjału turystycznego.
Lista laureatów i wyróżnionych w poprzednich edycjach konkursu znajduje się TUTAJ
Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content