Trwa nabór do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim.

Plakat informacyjny na temat naboru do Małopolskiego Systemu Miejsc Przyjaznych Rowerzystom

Województwo Małopolskie prowadzi nabór do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom przy trasach rowerowych VeloMałopolska. Potrwa on do 31 maja 2021 r. System Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom stanowi ważną część tworzonej w Małopolsce kompleksowej oferty regionu w zakresie turystyki rowerowej.

Obiekt, który uzyska certyfikat, będzie mógł używać znaku graficznego „Miejsce Przyjazne Rowerzystom” w swoich działaniach marketingowych

O certyfikat Miejsca przyjaznego Rowerzystom mogą się ubiegać m.in.:

• właściciele pensjonatów i innych obiektów noclegowych, gospodarstw agroturystycznych,
  • lokale gastronomiczne,
  • muzea,
  • sklepy,
  • serwisy rowerowe czy wypożyczalnie rowerów.

Udział w systemie rekomendacji jest nieodpłatny i dobrowolny.  Służy on pobudzeniu lokalnej aktywności gospodarczej i wspieraniu lokalnych przedsiębiorców (m.in. właścicieli obiektów noclegowych i gastronomicznych), którzy zwłaszcza teraz, w dobie covid-19 potrzebują wsparcia. Przedsiębiorcy zyskują dodatkowych klientów i przewagę konkurencyjną, a obecność na mapach rowerowych i w publikacjach promocyjnych Małopolski wspiera zainteresowanie miejscami nie tylko tymi bardzo znanymi, ale i miejscami znajdującymi się „poza utartym szlakiem”.

Organizator Systemu Rekomendacji – Województwo Małopolskie, zobowiązuje się do nieodpłatnego umieszczania na stronie internetowej, w social mediach, na mapach rowerowych oraz innych materiałach promocyjnych informacji o obiektach posiadającym rekomendację MPR.

Szczegółowe informacje dotyczące programu można znaleźć na stronie internetowej:  narowery.visitmalopolska.pl/mpr oraz w artykule informującym o naborze: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/turystyka/dolacz-do-sieci-miejsc-przyjaznych-rowerzystom.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj:  https://www.malopolska.pl/mpr

Linki i załączniki

PISMO