Zgłoś propozycję na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2021 !

Dobiega końca pierwszy etap drugiej edycji plebiscytu na „Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego”. Jeszcze do przyszłego tygodnia tj. do 10 sierpnia br. każdy może zgłosić swoją propozycje atrakcyjnych turystycznie miejsc i obiektów, które wezmą udział w rywalizacji o ten zaszczytny tytuł.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji za pomocą formularza, który dostępny jest  TUTAJ

Przypomnijmy również, że od 12 sierpnia 2021 r. ruszy drugi etap plebiscytu, w którym  spośród nadesłanych propozycji zostanie wybrana Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego 2021 !

Serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie, który ma na celu jeszcze lepsze promowanie walorów turystycznych oraz najciekawszych zakątków naszego regionu.