Trwają zgłoszenia kandydatów do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego

Plakat informacyjny "Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego"
Przedsiębiorcy z terenu Małopolski,  wdrażający nowe, innowacyjne rozwiązania, aktywizujące regionalną gospodarkę, mogą zgłaszać swoją firmę do konkursu Marszałka Województwa Małopolskiego „Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego 2021”. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br.

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego przyznawana jest za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości. Jej celem jest nagrodzenie najlepszych przedsiębiorców województwa małopolskiego, którzy w swojej działalności wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się tym samym do rozwoju przedsiębiorczości w województwie małopolskim.

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach:

• mikro przedsiębiorca,
  • mały przedsiębiorca,
  • średni przedsiębiorca,
  • duży przedsiębiorca.

Laureaci nagrody otrzymują statuetkę „Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego” i mają prawo używać we wszelkich materiałach firmowych i reklamowych tytułu „Laureat Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2021 w kategorii mikro przedsiębiorca/mały przedsiębiorca/średni przedsiębiorca/duży przedsiębiorca”.

Warunkiem dokonania zgłoszenia kandydata do nagrody jest złożenie wniosku o jej przyznanie w formie pisemnej i  elektronicznej w terminie do 30 czerwca 2021 roku.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz wniosek konkursowy dostępne są na stronie : www.malopolskanagrodagospodarcza.pl

źr.: malopolska.pl