Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Turniej Piłki Siatkowej w Tymbarku

uczestnicy turnieju z zdjęciu grupowym

5 drużyn złożonych z uczniów SP w Tymbarku oraz absolwentów Gimnazjum Samorządowego w Tymbarku rozegrały mecze systemem „ każdy z każdym” podczas Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych w dniu 13.02.2018 r., w ramach „FERIE 2018”

W wyniku sportowej rywalizacji :
I miejsce zajęła drużyna „ „PODŁOPIEŃ” – Aneta Puchała, Aneta Kordeczka ,Justyna Staśko,
Sebastian Stasko, Szymon Sojka, Łukasz Ryz

II miejsce zajęła drużyna „ KOLOROWE ŚLIMAKI” – Angelika Czopek, Oliwia Zwierczyk,
Agata Stapińska, Gabriela Czernek,
Krzysztof Ślimak, Marek Ślimak
zajęła drużyna „ J.TOR 2” – trener Krystian Cygal
Urszula Smaga, Sara Florek, Seweryn Faron,
Mateusz Smaga, Dawid Dziadoń, Jakub Sporek
IV miejsce zajęła drużyna „BEZ NAZWY” – Paulina Juszczak, Kinga Kubowicz, Kinga Cudek,
Łukasz Piętoń, Przemysław Wójcik,
Mateusz Malarz
V miejsce zajęła drużyna „ Wesołe Żuczki” – Aleksandra Trojanowska , Aleksandra Leśniak,
Beata Zapał, Marcin Kurek, Marcin Dziadoń,
Filip Goryczka

Zwycięskie drużyny otrzymały medale,  ponadto drużynie „ Podłopień „ został wręczony puchar wraz ze słodką niespodzianką. Fundatorem pucharu i medali był Urząd Gminy w Tymbarku.

Turniej sędziowali : Barbara Janczy oraz Krzysztof Wiśniowski.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w turnieju i zapraszamy na pozostałe spotkania sportowe w ramach „ Ferii 2018” .

źródło: RNowak/Tymbark

Autor : K.Syjud/ WPPiP