Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Uczennice szkół podstawowych w Kamienicy z osiągnięciami w biblijnym konkursie „Z Dobrą Nowiną przez życie”.

Uczniowie ze szkół powiatu limanowskiego osiągają sukcesy w konkursach przedmiotowych! Laureatką tegorocznego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie została uczennica klasy VI Szkoły podstawowej nr 1 w Kamienicy Emilia Poręba. Pomimo, że był to jej debiut, bez problemu przeszła wszystkie trzy etapy konkursu: szkolny, rejonowy, wojewódzki. Finalistkami tego samego konkursu są również: Karolina Gromala ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamienicy i Martyna Faltyn ze Szkoły Podstawowej nr 1 w im. 1 PSP AK Szczawie.

Każdy konkurs przedmiotowy czy tematyczny to szansa zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności w danym obszarze, które mogą zostać zauważone i docenione, stwarzając młodemu człowiekowi nowe możliwości na przyszłość. Uczestnicy tego typu wydarzeń muszą jednak stawić czoła wielu wymaganiom w tym czasochłonnym i pracochłonnym ćwiczeniom oraz przygotowaniom. Tym bardziej cieszy bardzo duże zaangażowanie młodych osób z naszego powiatu oraz ich osiągnięcia w zakończonym nie tak dawno roku szkolnym.

Serdecznie gratulujemy finalistkom biblijnego konkursu i życzymy udanego, zasłużonego, wakacyjnego odpoczynku po czasie intensywnej nauki i konkursowych emocjach.

źródło: UG Kamienica

 

2020-05-27 02:45:10, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa