Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pasierbcu z wizytą w Starostwie Powiatowym

7 czerwca młodzież klasy 8 ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Pasierbcu wraz ze swoimi opiekunami odwiedziła Starostwo Powiatowe w Limanowej.

Wyjątkowi goście zostali powitani przez Starostę Limanowskiego – Mieczysława Urygę, który opowiedział uczniom o urzędzie i jego funkcjonowaniu. Młodzież poznała także ciekawe i przydatne informacje dotyczące działalności poszczególnych wydziałów, a także ich pracy. Ponadto wszyscy goście otrzymali powiatowe upominki, które będą miłym akcentem oraz pamiątką z wizyty.

Po zwiedzaniu budynku Starostwa Powiatowego grupa przeszła na limanowski rynek gdzie mieści się budynek Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej.  Tam uczniowie poznali na czym polegają zadania oraz działalność Centrum Informacji Turystycznej. Młodzież mogła również obejrzeć aktualną wystawę w mini galerii PCIT oraz przekonać się, jak można zwiedzać powiat limanowski za pomocą technologii multimedialnych takich jak gogle VR.

Dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej we Pasierbcu oraz towarzyszącym im nauczycielom za miłe odwiedziny i ciekawie spędzony czas. Mamy nadzieję, że zdobyte podczas wizyty informację okazały się dla uczniów przydatne i wartościowe, a pozytywne wrażenia z wczorajszej wizyty pozostaną z nimi jak najdłużej.

2021-07-27 17:05:04, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa