Uczniowie ZS nr 1 w Limanowej laureatami Olimpiady Budowlanej!

laureaci olimpiady budowlanej z nauczycielką prowadzącą

W dniach 12-14  kwietnia 2018 r. w Zielonej Górze odbył się finał XXXI OLIMPIADY  WIEDZY  I  UMIEJĘTNOŚCI  BUDOWLANYCH .  Technikum  Budowlane  w Zespole Szkół  Nr 1 w Limanowej reprezentowało 2 uczniów klasy IV T 2 Karol Wojcieszak i Tomasz Majkrzak.

W finale uczestniczyło 82 uczniów z 41 szkół z całej Polski. Obaj  uczniowie naszej szkoły zostali  LAUREATAMI  XXXI  OWiUB .  Wysokie  6  miejsce zajął  KAROL  WOJCIESZAK , uzyskując  najlepszy wynik wśród  uczniów z Małopolski. Laureaci  otrzymali indeksy na wyższe uczelnie ,zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz cenne nagrody.

Cieszy kolejny bardzo dobry wynik naszych uczniów w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych i wierzymy że w następnych latach uczniowie technikum budowlanego podtrzymają tę tradycję – informuje ZS nr 1 w Limanowej.

 

Źr.zdj: ZS nr 1 Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content