Umowa na dostawę sprzętu komputerowego w Starostwie Powiatowym w Limanowej

Podpisanie umowy na dostawę sprzętu komputerowego

30 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Limanowej przedstawiciele Zarządu Powiatu Limanowskiego podpisali umowę na dostawę sprzętu komputerowego w ramach projektu „E-Usługi w informacji przestrzennej Powiatu Limanowskiego”.

Umowa podpisana pomiędzy Zarządem Powiatu Limanowskiego reprezentowanym przez Starostę Jana Puchałę i Wicestarostę Mieczysława Urygę, a  Panem Pawłem Gwoździem, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą: „FOREX-IT” Paweł Gwóźdź z siedzibą w Nowym Sączu, obejmuje  dostawę sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz wdrożenie go i przeszkolenie administratorów na potrzeby świadczenia e-usług w informacji przestrzennej w Starostwie Powiatowym w Limanowej.

Przedmiot umowy realizowany jest w ramach projektu pn.:  „E-Usługi w informacji przestrzennej Powiatu Limanowskiego” współfinansowanego przez Unię Europejska w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, oś Priorytetowa 2 Cyfrowa Małopolska, Dzielnie 2.1 E-administracja i otwarte zasoby, Poddziałanie 2.1.4 E-uslugi w informacji przestrzennej, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.