Umowy w ramach programu PFRON podpisane!

Dzisiaj (27 lipca) w Starostwie Powiatowym w Limanowej, zostały podpisane umowy w ramach programu PFRON pn. „Program Wyrównywania Różnic Między Regionami III” edycja 2020.

Z ramienia Powiatu Limanowskiego w podpisaniu umowy uczestniczyli: Starosta Limanowski – Pan Mieczysław Uryga, Wicestrosta Limanowski – Pani Agata Zięba oraz Członek Zarządu Powiatu – Pan Wojciech Włodarczyk. Natomiast z ramienia Stowarzyszenia REMEDIUM w Tymbarku – Prezes Zarządu – Pani Grażyna Kurek oraz Wiceprezes – Pani Elżbieta Kawula, a z ramienia Gminy Limanowa – Wójt Gminy – Pan Jan Skrzekut.

Stowarzyszenie REMEDIUM w Tymbarku otrzymało dofinansowanie do zakupu wyposażenia Warsztatu Terapii Zajęciowej tj. pieca ceramicznego oraz zmywarki. Kwota dofinansowania ze środków PFRON wyniosła 30 987,40 zł.

Gmina Limanowa otrzymała dofinansowanie do zakupu mikrobusu przystosowanego do przewozu dzieci niepełnosprawnych. Kwota dofinansowania ze środków PFRON wyniosła 90 000 zł.