Uroczyste pożegnanie kom. Anny Pękały

9 października 2018 roku w siedzibie Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej odbyło się uroczyste pożegnanie komisarz Anny Pękały, która po 28 latach służby pożegnała się z policyjnym mundurem.

Atmosfera spotkania wywołała wzruszenie na wielu twarzach. Komisarz Pękała otrzymała z rąk Komendanta pamiątkową szablę z okolicznościowym grawerunkiem. Wszyscy zgromadzeni goście składali Pani Komendant słowa podziękowania za wieloletnią współpracę oraz profesjonalną i pełną poświęcenia służbę.

Mamy nadzieję, że miniony czas będzie dla Pani powodem do miłych wspomnień. Życzymy zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy oraz spełnienia kolejnych planów. Prosimy o przyjęcie życzeń szczęścia  w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności, zdrowia i nieustającej pogody ducha – przekazał życzenia Starosta Limanowski Jan Puchała.

W spotkaniu udział wzięli m.in. Jan Puchała Starosta Limanowski, Józef Kowalczyk Burmistrz Miasta Mszana Dolna, Bolesław Żaba Wójt Gminy Mszana Dolna, Janusz Potaczek Wójt Gminy Niedźwiedź, Komendant Powiatowy Policji w Limanowej insp. Dariusz Urbanik, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej mł.insp. Krzysztof Chochliński, kadra kierownicza KPP w Limanowej, policjanci oraz pracownicy cywilni.

źr. fot.: KPP Limanowa