Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

tel: 18 33 37 800

Uroczyste ślubowanie przedszkolaków oraz pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Kaninie

Ślubowanie uczniów SP Kanina 25.10.2019

24 października Szkoła Podstawowa w Kaninie uroczyście przyjęła do swojej społeczności nowych uczniów. Najmłodszym w tym szczególnym dla nich dniu towarzyszyli rodzice. W uroczystości ślubowania uczniów wzięli udział także zaproszeni goście m.in. Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Jan Skrzekut- Wójt Gminy Limanowa oraz Dyrektor GZOS Edyta Król. Złożyli oni najmłodszym życzenia jak najlepszych wyników w nauce, a nauczycielom zadowolenia i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą.

Halina Śmierciak – Dyrektor Szkoły  w Kaninie, dziękując wszystkim zebranym za tak liczne przybycie, szczególne życzenia wytrwałości i niegasnącego zapału do pogłębiania wiedzy oraz rozwijania zainteresowań skierowała w stronę nowych uczniów.

Dzieci, ich wychowawcy i nauczyciele, a także pozostali uczniowie już od dawna przygotowywali się do przeżywania czwartkowego święta.  Dzięki temu ślubowanie nowych uczniów okazało się wyjątkowym i niezwykle radosnym wydarzeniem.

Ślubowanie uczniów  SP Kanina 25.10.2019   Ślubowanie uczniów  SP Kanina 25.10.2019

źródło: UG Limanowa