Utrudnienia w ruchu drogowym w miejscowości Zalesie

Utrudnienia w ruchu drogowym - znak drogowy

To już końcowy etap przebudowy drogi powiatowej na odcinku Limanowa – Kamienica w miejscowości Zalesie. W związku z położeniem nowej nawierzchni bitumicznej od skrzyżowania z drogą powiatową 1613 K ( obok kościoła w Zalesiu) do granicy z miejscowością Zbludza w dniach 20-23 sierpnia br. należy liczyć się z wystąpieniem utrudnień w ruchu drogowym.

Roboty związane z położeniem warstwy wiążącej nawierzchni odbywać się będą przy zapewnieniu ruchu wahadłowego,  natomiast położenie warstwy  ścieralnej całą szerokością jezdni planowane jest w dniach 21-22 sierpnia  ( w zależności od warunków pogodowych) i wymagać będzie całkowitego zamknięcia dla ruchu w/w odcinka drogi.

Na czas zamknięcia odcinka drogi, kierowanie ruchu  na wyznaczone objazdy ( przez Czarny Potok oraz Mszanę Górną/Łostówkę )  odbywać się będzie poprzez uprawnione osoby .

Mając na uwadze konieczność sprawnej realizacji tej pilnej i oczekiwanej inwestycji,  zwracam się z prośbą  o cierpliwość i zrozumienie dla czasowych niedogodności komunikacyjnych a także o dostosowanie się do wprowadzanych czasowych zmian organizacji ruchu – informuje Starosta Limanowski Jan Puchała.