UWAGA! Utrudnienia w ruchu drogowym

Informujemy, iż w związku z planowanym układaniem nawierzchni asfaltowej całą szerokością jedni  (warstwa ścieralna), w dniu 26.07.2022r. (wtorek)  w godzinach od 8:00 do 19:00 nastąpi całkowite zamknięcie drogi powiatowej 1545K Podegrodzie – Mokra Wieś – Jastrzębie w miejscowości Stronie, na odcinku 1 km dla ruchu kołowego, od skrzyżowania przy Szkole Podstawowej w Stroniu do skrzyżowania z Drogą Gminą w kierunku Długołęka – Świerkla w miejscowości Stronie. W miarę możliwości zaleca się korzystanie z innych dostępnych połączeń drogowych w rejonie prowadzonej inwestycji. Wykonawca zastrzega sobie prawo zmiany w/w terminu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych niemożliwych do przewidzenia okoliczności.  Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.  Wykonawcą zadania jest ZIBUD Sp z o.o. Sp. k.