Trwa rekrutacja do kolejnej edycji programu korekcyjno-edukacyjnego!

trzymajace się ręce

Chcesz zdobyć wiedzę na temat skutecznych metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach bez użycia siły i przemocy? Nie radzisz sobie z napięciem emocjonalnym i stresem? Nie wahaj się! Weź udział w programie korekcyjno-edukacyjnym.

Zapraszamy wszystkie osoby mające niezadowalające relacje z innymi, zauważające trudności z rozpoznawaniem przeżywanych emocji i ich samokontrolą oraz osoby stosujące przemoc do udziału w programie korekcyjno-edukacyjnym.

Osoby chętne do udziału w programie zapraszamy do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, pokój 105, piętro I, budynek A Starostwa Powiatowego w Limanowej (ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa).

Zapisów można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 15:15.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu (18) 33 37 912. Informacji udziela Małgorzatą Frączek.