UWAGA – utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 1613K w miejscowości Słopnice

zdjęcie znaku ostrzegawczego - "uwaga! utrudnienia w ruchu drogowy"

Informujemy, że w związku z planowanymi robotami drogowymi związanymi z wykonaniem nawierzchni asfaltowej drogi całą szerokością jezdni na drodze powiatowej nr 1613K Zamieście – Słopnice – Zalesie w miejscowości Słopnice nastąpi czasowe wyłączenie z ruchu:

1) w dniach 03 – 05 sierpnia 2020 r. w godz. 7:00 – 20:00 na odcinku od osiedla „Rola Dolna” do skrzyżowania obok sklepu „Lewiatan”

2) w dniach 05 – 07 sierpnia 2020 r. w godz. 7:00 – 20:00 na odcinku od mostu na potoku „Czarna Rzeka”, powyżej Urzędu Gminy do osiedla „Liski”

Wyznaczeni pracownicy do kierowania ruchem przez Wykonawcę – Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe LIMDROG Sp. z o.o. będą kierować ruchem oraz udzielać niezbędnych informacji.

Okres tymczasowego wyłączenia z ruchu niniejszych odcinków drogi może ulec zmianie w przypadku nastania niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.