V Sesja Rady Powiatu Limanowskiego

23 maja odbyła się V Sesja Rady Powiatu Limanowskiego, w której wzięli udział przedstawiciele Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego, dyrektorzy wydziałów i jednostek, przedstawiciele instytucji z terenu powiatu limanowskiego oraz goście.

Obrady Sesji prowadziła Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak.

W czwartym punkcie porządku obrad Starosta Limanowski Mieczysław Uryga przedstawił sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu Limanowskiego

Podczas Sesji Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak w imieniu Zarządu i Rady złożyli życzenia i gratulacje na ręce nadkom. Doroty Tokarz z okazji powołania na stanowisko Komendant Powiatowej Policji w Limanowej oraz na ręce Joanny Michalik Dyrektor MBP w Limanowej z okazji jubileuszu 20 – lecia działalności Powiatowej Biblioteki w Limanowej.

Dalsza część sesji przebiegła zgodnie z przyjętym porządkiem obrad. Retransmisję z Sesji można obejrzeć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce RADA.