VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Sędziów

drużyna sportowa na tle roll upu powiatowego

VII Halowy Turniej Sędziów Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi odbył się w  minioną sobotę 9 lutego na hali sportowej ZSS nr 3 w Limanowej. W futbolowych rozgrywkach trenerów, puchary dla zwycięzców wręczyła Wicestarosta Limanowski Agata Zięba.

W rozgrywkach Turnieju wzięli udział dwie drużyny sędziowskie z terenu powiatu limanowskiego oraz gościnnie drużyny z Brzeska, Gorlic, Nowego Sącza, Nowego Targu i Tarnowa. Turniej odbywał się systemem „każdy z każdym”, mecz po 12 minut. Zwyciężyła drużyna KS Gorlice, drugie miejsce zajęła KS Limanowa II, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna KS Tarnów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bogusław Moroń (KS Gorlice), królem strzelców Michał Napora (KS Limanowa II), a najlepszym bramkarzem Krzysztof Kapusta (KS Tarnów).

udział zaprosoznych gości w Turnieju Sędziów. Osoby ustawione na tle baneru powaitowego. Wśród gosci Wicestraosta Limanowski Agata Zięba

Składy drużyn