VIII Edycja Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej sezon 2019/2020 Podsumowanie

VIII Edycja Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej sezon 2019/2020 - zawodnicy

Dnia 24 lutego zostały rozegrane finałowe spotkania Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej, organizowana pod patronatem Starosty Powiatu Limanowskiego Mieczysława Uryga.

Mecze były rozgrywane w każdy poniedziałek w hali ZSOiZ im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Limanowej. Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów męskich z naszego powiatu. Rozgrywki trwały od listopada do lutego, rozgrywane były systemem każdy z każdym, zakończone meczami ćwierćfinałowymi, półfinałowymi oraz finałowymi. Wszystkie zespoły które zmierzyły się w meczach finałowych prezentowały wyrównany poziom, a zwycięzców obu spotkań mogliśmy poznać po zaciętych pojedynkach. W meczu o 3 miejsce Kalifornia wygrał z Tymbarkiem 3:2, natomiast w meczu o 1 miejsce Weterani pokonali Limatherm 3:1.

Organizatorzy ósmej edycji Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej dziękują: Staroście Powiatu Limanowskiego Panu Mieczysławowi Uryga, Dyrekcji ZSOiZ im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Limanowej, firmie LIMDROG oraz firmie Blachotrapez.

Organizatorzy dziękują sędziom oraz wszystkim uczestnikom biorącym udział
w rozgrywkach ligowych, zapraszając jednocześnie do udziału w dziewiąte j edycji Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej.

Klasyfikacja końcowa:

1. WETERANI