W Mszanie Dolnej Odbędzie się „Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy”

W niedzielę,  11 grudnia 2022, na terenie Placu Targowego w Mszanie Dolnej odbędzie się Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach regionalnych rzemieślników, rękodzielników i producentów będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Organizatorzy  zaprosili do udziału zagórzańskich rękodzielników, twórców ludowych oraz artystów.  Dodatkową atrakcją towarzyszącą wydarzeniu będzie konkurs Potraw Wigilijnych. Projekt, który realizuje Stowarzyszenie „Kierunek Przyszłość” ma na celu wparcie Integracji Międzypokoleniowej.

Jarmark rozpocznie się w niedzielę 11 grudnia  od godziny 9:00 i potrwa do godziny 17:00. Finał konkursu kulinarnego przewidziany jest o godzinie  14:00.

Podczas wydarzenia nie zabraknie możliwości degustacji  tradycyjnych, zagórzańskich potraw, i zrobienia wyjątkowych świątecznych upominków. Wszystko po to, by wprowadzić atmosferę i  klimat zbliżających Świat oraz umilić przygotowania na ten wyjątkowy czas.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

 

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content