Na Pływalni Limanowskiej świętowano Dzień Dziecka

1 czerwca 2023 roku Pływalnia Limanowska przy udziale Powiatu Limanowskiego, Miasta Limanowa oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej zorganizowała obchody Dnia Dziecka. Najmłodsi mieszkańcy naszego powiatu spędzili pełne wrażeń popołudnie na basenie, korzystając z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Powiat Limanowski podczas wydarzenia reprezentował Członek Zarządu Wojciech Włodarczyk

Od godziny 16:30 do 18: 30 na Pływalni Limanowskiej odbywała się wodna dyskoteka z DJ, dostępne było studio tatuażu i skręcanie kolorowych balonów. Nie mogło zabraknąć także poczęstunku – lody ufundowane przez firmę Koral oraz napoje od firmy Tymbark dodawały wszystkim energii do zabawy.  Warto podkreślić,że dniu swojego święta, w godzinach wydarzenia, najmłodsi mogli korzystać z pływalni bez limitu za jedynie symboliczną opłatą wstępu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego by każdy mógł spędzić ten wyjątkowy dzień na Pływalni Limanowskiej aktywnie i radośnie : partnerom, sponsorom , dyrekcji oraz pracownikom Pływalni Limanowskiej, a także wszystkim uczestnikom, za wspaniałą atmosferę i doskonałą zabawę.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content