Powiat Limanowski

Oficjalny portal

W sobotę w Limanowej odbędzie się druga edycja Puchar Karate Kyokushin – IKO Nakamura Polish Open

W najbliższą sobotę, 22 października w Limanowej odbędzie się druga edycja  – Puchar Karate Kyokushin dla zawodników ze wszystkich organizacji Kyokushin we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych.

Kilkuset zawodników z wielu organizacji Karate Kyokusin weźmie udział w Otwartym Pucharze Karate Kyokushin „IKO Nakamura Polish Open 2022”, który w najbliższą sobotę odbywać się będzie w hali sportowej ZS Nr 1 w Limanowej przy ul. Piłsudskiego. Organizatorem wydarzenia jest Limanowski Klub Karate Kyokushin.

Otwarty Puchar Karate Kyokushin ma charakter ogólnopolski, stąd do rywalizacji staną zawodnicy z klubów Karate Kyokushin z terenu całej Polski. Puchar podzielony jest na 4 bloki, a przewidywana ilość udział uczestników to 300-350 osób.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportu tj. zdrowego trybu życia oraz uprawianie Karate Kyokushin, a także promocja Limanowej i okolic.

Tegoroczny Puchar to druga odsłona wydarzenia, pierwsza miała miejsce w ub. roku i zgromadziła 300 zawodników z 32 klubów z całej Polski.

Zapraszamy do kibicowania!

2024-03-03 20:58:37, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa