Powiat Limanowski

Oficjalny portal

W ten piątek zapraszamy na kolejne spotkanie z „Regionalnymi Smakami Powiatu Limanowskiego” na rynku w Limanowej

20 sierpnia zapraszamy na kolejne spotkanie z „Regionalnymi Smakami Powiatu Limanowskiego” w towarzystwie pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Paradne Gosposie” z Kasinki Małej, które w ten piątek na limanowskim rynku będą promować regionalne, zagórzańskie przysmaki oraz rękodzieło.

Kolejna w tym miesiącu odsłona wakacyjnej akcji organizowanej przez Powiat Limanowski w celu promocji dziedzictwa kulinarnego i kultury regionu oraz działalności lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w godzinach od 9:00 do 13:00, obok budynku Powiatowego Centrum Informacji turystycznej (Buzodromu) na rynku w Limanowej.

Dodatkowo podczas piątkowego wydarzenia, w godzinach od 9:00 do 15:00 będzie po raz kolejny możliwość wzięcia udziału w spisie powszechnym dla mieszkańców miasta Limanowa. Przypominamy, ze w celu szybszego dokonania spisu najlepiej wcześniej przygotować niezbędne dane, w tym: numery PESEL wszystkich domowników, powierzchnię użytkową domu oraz przybliżony rok oddania budynku do użytku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu oraz smakowania zdrowych i pysznych produktów, wytwarzanych według tradycyjnych receptur oraz do mobilnego biura spisowego i skorzystania z pomocy rachmistrzów.

2021-12-07 13:59:43, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa