W tym roku pierwsza dziewczynka!

włodarze powiatu, dyrektor szpitala oraz rodzice i mała Laura

W tym roku pierwsze dziecko urodzone na terenie powiatu limanowskiego to dziewczynka. We wtorek, 1 stycznia o godzinie 00.05 w limanowskim szpitalu przyszła na świat Laura, córeczka państwa Anity i Krzysztofa Wróbel z Męciny. 

2 stycznia, Starosta Limanowski Mieczysław Uryga wraz z Wicestarostą Agatą Zięba, dyrektorem szpitala Marcinem Radziętą oraz z kierownikiem oddziału noworodkowego lek. Ewą Sarotą – Olesiak odwiedzili pierwszą mieszkankę powiatu limanowskiego przekazując jej upominek i życzenia.

Laura - pierwsze urodzone w 2019 roku dziecko na terenie powiatu

Włodarze pogratulowali również rodzicom dla drugiego urodzonego w 2019 roku noworodka, współdzielącego salę z malutką Laurą. Drugim dzieckiem, które przyszło na świat w nowym roku jest Kacper.

– Dla maluszków składamy najlepsze życzenia, dużo zdrowia, siły i wszelkiej pomyślności. Dzieci, które przychodzą na świat to zawsze ogromna radość. Dlatego chcemy razem z rodzicami współdzielić dzisiaj to szczęście – mówił Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, składając rodzicom i dzieciom najlepsze życzenia.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij