Warsztaty „Kulinarne i Rękodzielnicze Tradycje Powiatu Limanowskiego”

Warsztaty "Kulinarne i Rękodzielnicze Tradycje Powiatu Limanowskiego"- uczestnicy warsztatów z prowadzącą podczas pracy

15 i 17 lipca br., przy wsparciu finansowym Powiatu Limanowskiego, odbyły się warsztaty zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Rupniów w ramach zadania publicznego „Kulinarne i Rękodzielnicze Tradycje Powiatu Limanowskiego.

Uczestnikami warsztatów były dzieci. Tematyką pierwszych warsztatów było malowanie pejzaży i motywów charakterystycznych dla miejsc związanych z kulturą powiatu limanowskiego. Podczas drugiego spotkania, uczestnicy przygotowywali ozdoby choinkowe (łańcuchy, gwiazdy) i tradycyjne dekoracje Bożonarodzeniowe. W ramach warsztatów prowadzone były prelekcje na temat tradycji świątecznych.