Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Weekend na drogach powiatu limanowskiego – statystyki

znaczek i oznaczający - informacja

Statystyki policyjne minionego weekendu (6-7.01.2018 r.) na drogach powiatu limanowskiego prezentują się następująco:

W niedzielę 7 stycznia b.r.:

– o godz. 8:35 w miejscowości Wysokie policjanci zatrzymali 21-letniego kierującego pojazdem marki Seat Leon, który miał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. A o godz. 11:10 w Mszanie Dolnej na ul. Krakowskiej patrol drogówki zatrzymał kierującego pojazdem marki Audi A4 w stanie nietrzeźwości. 22-latek miał 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W/wymienionym kierującym zatrzymano prawo jazdy.

W niedzielę 7 stycznia 2018 r. o godz. 9:30 w miejscowości Laskowa 26-letni kierujący pojazdem marki VW Golf nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze  na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Kierujący trzeźwy, został ukarany mandatem

– informuje mł. asp. Jolanta Mól Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej