Weekendowe zdarzenia drogowe na terenie powiatu

Od 19 do 21 października na terenie naszego powiatu doszło do 8 kolizji drogowych. Nie odnotowano żadnego wypadku.

Piątek 19 października:

-o godz. 16:30 w Mszanie Dolnej na ul. Krakowskiej kierujący pojazdem marki Nissan wyjeżdżając z parkingu nie udzielił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Toyota.

-o  godz. 19:00 w miejscowości Przyszowa kierujące pojazdem marki Toyota oraz kierująca pojazdem marki Honda podczas cofania doprowadziły do zderzenia pojazdów.

Sobota 20 października:

-o godz. 9:30 w miejscowości Słopnice kierujący motocyklem marki Piaggio włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Ford Galaxy

-o godz. 10:20 w miejscowości Młyńczyka kierująca pojazdem marki Seat Altea nie dostosowała prędkości do warunków panujących na dr5odze i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w barierę energochłonną

-o godz. 12:10 w miejscowości Stara Wieś kierujący samochodem marki Audi podczas wymijania doprowadził do zderzenia z kierującym pojazdem marki BMW.

-o godz. 17:20w Limanowej na ul. Kopernika kierujący pojazdem marki Audi podczas omijania uderzył w pojazd marki Honda

-o godz. 19:15 w Limanowej na ul. M.B. Bolesnej  kierujący pojazdem m-ki Renault na oznakowanym skrzyżowaniu w ruchu okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oznakowanemu radiowozowi m-ki Kia Ceed i doprowadził do zderzenia bocznego.

Niedziela 21 października:

-o godz. 9:40 w Mszanie Dolnej na ul. Matejki z poruszającego się pojazdu marki Opel odpadł kołpak, który uderzył w drzwi zaparkowanego pojazdu marki Audi.

źr.: KPP Limanowa