Wernisaż wystawy Studentów Limanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w PCIT już za nami

W Limanowej nie brakuje okazji do obcowania ze sztuką. Dowodem tego był czwartkowy wernisaż wystawy studentów Limanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na czele z księdzem Kanonikiem Stanisławem Wojcieszakiem.

Spotkanie otworzyła Justyna Tokarczyk dyrektor Wydziału Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Limanowej, która przywitała zgromadzonych gości wśród których znaleźli się: Mieczysław Uryga – Wicestarosta Limanowski, Franciszek Dziedzina – Wiceprzewodniczący Zarządu Powiatu Limanowskiego, Marian Wójtowicz – Radny Powiatu Limanowskiego oraz Wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Ksiądz Kanonik Stanisław Wojcieszak, Grażyna Jacak-Świerkosz – Prezes Limanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, studenci oraz ich rodziny i znajomi.

Wszystkim studentom życzę, aby kolejne dni na zasłużonej emeryturze upływały w szczęściu, radości i dobrym zdrowiu-mówił wicestarosta Mieczysław Uryga, bo jak można dzisiaj zobaczyć –emerytura sprzyja realizacji pasji.

Podczas spotkania Justyna Tokarczyk, podziękowała  również Pani Joannie Zawada, za dotychczasowe działania i osobiste zaangażowanie w organizację tej wystawy.

Po oficjalnej części spotkania nadszedł czas na prezentację wystawy pt. „Tu jest moje miejsce” – obrazy oraz rękodzieło były przygotowane podczas warsztatów przez studentów LUTW , które były realizowana w ramach wsparcia finansowego  Powiatu Limanowskiego

Otwarcie wystawy uświetnił występ Zespołu „Nostalgia”, który działa przy Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddziału Limanowa i Limanowskim Uniwersytecie Trzeciego wieku.

Zestaw podczas występu

Wystawę można podziwiać od 30 sierpnia do 26 września