Weź udział w webinarium i dowiedz się, jak wymienić stary piec

plakat informujący o wymianie piecy
Jak wymienić stary piec na ekologiczny? Kto może liczyć na dofinansowanie? Jakie warunki należy spełnić? I kiedy złożyć odpowiednie dokumenty? Między innymi na te pytania będzie można uzyskać odpowiedź podczas najbliższego webinarium, które odbędzie się w środę, 5 września o godz. 11.00. Chcesz wiedzieć to wszystko bez wychodzenia z domu? Zgłoś się już dziś!

Smog to problem, który dotyka wszystkich mieszkańców Małopolski, bez względu na wiek, płeć czy status społeczny. Najbardziej zagrożone są dzieci i osoby starsze. Każdy z nas może jednak pomóc w tym, aby powietrze, którym oddychamy przestało nas truć. Jak? Jednym ze sposobów jest wymiana starych kotłów, które emitują do powietrza najwięcej szkodliwych substancji: benzo(a)pirenu czy pyłów zawieszonych.

Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany likwidacją starego pieca węglowego i zastąpieniem go nowym piecem gazowym, biomasowym lub podłączeniem się do sieci ciepłowniczej, a przy tym nie masz środków na termomodernizację swojego domu, weź udział w webinarium i poznaj nowe zasady dofinansowania. A wszystko bez wychodzenia z domu.

Pamiętaj jednak, że w webinarium może wziąć udział ograniczona liczba osób. Dlatego już dziś zarejestruj się.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINARIUM

W mailu zwrotnym otrzymasz instrukcję, jak zalogować się do webinarium.

Na wszystkie pytania odpowiedzą specjaliści ds. funduszy europejskich. Dodatkowo można też zadawać im pytania na czacie – należy je wysyłać na maila: pytania@umwm.pl

Kto nie będzie mógł uczestniczyć w webinarium „na żywo” nie musi się martwić, bowiem wkrótce po jego transmisji zostanie ono udostępnione na naszej stronie www i na Facebooku.

 

Info: UMWM

image_pdfimage_print

Udostępnij