Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Szyku w PCIT

Uczniowie z Szyku

14 listopada 2018 r. grupa uczniów klasy 5 i 6  ze Szkoły Podstawowej w Szyku  wraz z opiekunami odwiedziła Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej.

Uczniowie z Szyku

Podczas wizyty grupa zapoznała się z zasadami działania Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej funkcjonującego w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej oraz z ofertą turystyczną regionu. Uczniowie mogli skorzystać również z wzbogaconej oferty Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej, w którym od września znajduje się interaktywna ławeczka transgraniczna oraz stanowisko do wirtualnej przestrzeni.

Uczniowie z Szyku

Uczestnicy spotkania mogli także podziwiać wystawę w mini galerii PCIT-u, w której aktualnie prezentowane są prace pokonkursowe pn. „Niepodległe kwiaty”.

Przeprowadzony został również mini konkurs z wiedzy nabytej podczas prezentacji, a zwycięzcom konkursu wręczono drobne upominki.

Uczniowie z Szyku

Uczestnicy spotkania na zakończenie wizyty wpisali się do księgi pamiątkowej i zrobili sobie wspólne zdjęcie na tarasie widokowym Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej.

Uczniowie z Szyku

Serdecznie zapraszamy szkoły do udziału w prezentacjach organizowanych przez

Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej!

Zgłoszeń można dokonywać osobiście w PCIT lub telefonicznie (18) 33 75 800

image_pdfimage_print

Udostępnij