Wojewoda Małopolski wizytuje miejsca najbardziej zagrożone w powiecie limanowskim

Na teren powiatu limanowskiego przybył Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, który wraz ze Starostą Limanowskim Janem Puchałą oraz Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej Wojciechem Frączkiem i Wójtem Gminy Kamienica Władysławem Sadowskim monitorują najbardziej zagrożone miejsca na terenie Gminy Kamienica.

– Intensywne opady deszczu spowodowały szereg zagrożeń i podtopień na terenie województwa małopolskiego. Musimy mieć świadomość, że ta trudna sytuacja, może się spotęgować. Jestem w stałym kontakcie z premierem i ministrem spraw wewnętrznych i administracji – powiedział wojewoda małopolski Piotr Ćwik.