Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Wręczono nagrody w konkursie na „Ekologiczny Stroik Wielkanocny”

26 kwietnia 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród dla laureatów konkursu na Ekologiczny Stroik Wielkanocny. Zwycięzcom oraz wyróżnionym gratulowali: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Wicestarosta Limanowski Agata Zięba oraz Członek Zarządu Wojciech Włodarczyk.

Starostwo Powiatowe w Limanowej za pośrednictwem Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, w marcu ogłosiło konkurs na „Ekologiczny Stroik Wielkanocny”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz do osób z organizacji pozarządowych, grup senioralnych, stowarzyszeń (KGW), do osób objętych pomocą instytucjonalną (DPS, ŚDS, WTZ), a także do osób indywidualnych powyżej 18-stego roku życia z terenu powiatu limanowskiego nie spełniających kryteriów w/w kategorii.

Celem konkursu było kultywowanie i podtrzymywanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, wymiana doświadczeń w zakresie dekoracyjnym.
Osobom nagrodzonym oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć

2023-12-11 17:38:14, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa