Wykorzystaj ostatnie dni ferii na zabawę na Pływalni Limanowskiej

Ferie na Pływalni Limanowskiej 2020 - plakat informacyjny

To już ostatni tydzień ferii na terenie powiatu limanowskiego w województwie małopolskim. Warto zatem je wykorzystać na wypoczynek i zabawę na Pływalni Limanowskiej.

Aktywnie zapowiada się środowe popołudnie 5 lutego, gdyż wtedy to odbędą się zajęcia i warsztaty z ratownictwa wodnego. W programie zajęć prowadzonych przez Ratowników Sądeckiego WOPR, przewiano m.in. resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie, podejmowanie poszkodowanych z wody, nurkowanie, posługiwanie się sprzętem wykorzystywanym w ratownictwie wodnym.

Na zakończenie ferii w piątek 7 lutego, odbędzie się dyskoteka w wodzie. Dobrej zabawie towarzyszyć będą kolorowe światła, fluo opaski, skręcane balony, wodne tatuaże, gry i zabawy w wodzie. A to wszystko przy dźwiękach muzyki DJ z Firewall Music.

Wstęp na baseny w tych dniach w godzinach od 15.30 do 18.00 dla wszystkich dzieci do 16 roku życia za jedyne 5 zł.

Ferie na  Pływalni Limanowskiej 2020 - plakat informacyjny

– Zapraszamy wszystkie dzieci do aktywnego udziału w przygotowanych atrakcjach – mówi Dawid Jasica, dyrektor limanowskiej pływalni. – Szczególnie zachęcam rodziców i opiekunów wraz z dziećmi do włączenia się w zajęcia z ratownictwa wodnego, które poprowadzą Ratownicy zrzeszeni w Sądeckim WOPR. Będzie to niewątpliwie dobra okazja do nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego. Piątek 7 lutego będzie ostatnim dniem ferii, dlatego zapraszam do udziału w dyskotece w rytmach muzyki DJ Firewall Music. Jak zawsze będzie głośno i kolorowo. Zapraszamy do wspólnej zabawy.  – dodaje dyrektor.

Informujemy, że w związku z atrakcjami przygotowanymi w dniach 5 i 7 lutego w godzinach od 15.30 do 18.00 niecka sportowa i rekreacyjna zostają zarezerwowane na czas imprez.

Zapraszamy i życzymy miłej zabawy!

 

image_pdfimage_print

Udostępnij