Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Wyniki Powiatowej Licealiady Młodzieży w Koszykówce Chłopców

Powiatowa licealiada młodziezy w Koszykówce Chłopców styczeń 2020- zawodnicy podczas meczu

W dniu 21.01 br. siedem zespołów, w tym drużyny: ZSTI Mszana Dolna, I LO Limanowa, ZS Tymbark, ZSTiO Limanowa, ZSP Mszana Dolna, ZSOiZ Limanowa oraz ZS nr 1 Limanowa spotkało wzięło udział w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Chłopców urodzonych w latach 2000 -2004. Odbyły się one na na hali sportowej przy ZSTiO Limanowa.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy i rywalizowała ze sobą w systemie „każdy z każdym”.

Poniżej- pełne wyniki zawodów:

WYNIKI Powiatowej Licealiady Młodzieży w Koszykówce Chłopców ur. 2000 -2004

Organizatorem zawodów był : ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy SZS Limanowa

Powiatowa licealiada młodziezy w Koszykówce Chłopców styczeń 2020 - zawodnicy  Powiatowa licealiada młodziezy w Koszykówce Chłopców - zawodnicy podczas gry

źródło: mos limanowa