Wyniki Powiatowej Licealiady Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt

Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt

14.02 na hali sportowej przy Zespole Szkół  nr 1 w Limanowej odbyły się powiatowe młodzieżowe zawody w piłce koszykowej. Na boisku zmierzyły się cztery drużyny dziewcząt urodzonych w latach 2000 -2004: ZSOiZ Tischner Limanowa, ZS Tymbark, ZS 1 Limanowa oraz I LO Limanowa. Gra rozegrała się w systemie „każdy z każdym”.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną punktacją meczów i klasyfikacją w poszczególnych kategoriach.

WYNIKI Powiatowej Licealiady Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt

A przed nami etap rejonowy, który odbędzie się 27.02.2020 w Nowym Sączu.

Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt zawodniczki podczas gryPowiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt - zawodniczki podczas odprawy

Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt - laureatka oraz członkoie MOSPowiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt - zawodniczki oraz organizatorzy

źródło: MOS Limanowa