Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Powiatowe Zawody w Siatkówce Dziewcząt 02.2020 - zawodniczki SP nr 3 w Limanowej podczas gry

25.02.2020r. na hali sportowej przy ZSTiO Limanowa rozegrano Międzyszkolne Zawody w Piłce siatkowej w których udział wzięły drużyny dziewcząt urodzonych w latach 2005 – 2006 ze szkół powiatu limanowskiego. Wydarzenie zorganizowane zostało przez: ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy , a współorganizatorem był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej.

W zawodach uczestniczyło 8 zespołów: SP3Limanowa, SP Szczyrzyc, SP Świdnik , ZPPiP Słopnice, ZSiP Olszówka, ZSP Ujanowice, ZS Pisarzowa oraz SP 1 Kamienica. Drużyny podzielone zostały na grupy, a rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Zwyciężczyniami zostały reprezentantki SP nr 3 w Limanowej, pod kierunkiem mgr Beaty Brzezińskiej , zdobywając awans do zawodów rejonowych, które odbędę się 26.03 w Starym Sączu.

Poniżej można się zapoznać z pełną tabelą wyników, jakie uzyskały wszystkie grupy i klasyfikacja końcową:

Gratulujemy laureatkom oraz wszystkim zawodniczkom biorącym udział w turnieju!

Powiatowe Zawody w Siatkówce Dziewcząt 02.2020 Powiatowe Zawody w Siatkówce Dziewcząt 02.2020

źródło/ fot.: MOS Limanowa